01

Tüketici Gözünden Teksüt

Dönemsel olarak markamız, sektör, tüketici beklentileri ve ürünlerimiz hakkında saha araştırmaları yaparız. Bu araştırmalar neticesinde ortaya çıkan verilere göre tüketici gözünden TEKSÜT, güvenilir, tercih edilir, köklü, kaliteli ve doğallığıyla tercih edilir bir markadır. Tüketicimiz ürün lezzetlerimiz ile beraber ambalaj ve ürün çeşitliliğimizi beğendiğini de araştırmalarda beyan eder.
02

Teksüt lezzetlerini doğal yapan nedir?

Gönen ovasının verimli toprakları, üretim bölgemizdeki insanların hayvancılığa bilinçli yaklaşımı, süte verdiği önem ve süt ürünleri kültürünün uzun yıllar süren tecrübeler ile yerleşmiş olmasıdır.
03

Teksüt ürünlerinin “Lezzet Açısından Tercih Edilir” olma sebebi nedir?

Kaliteli hammaddenin modern tesislerimizde profesyonel ve alanında uzman yöneticiler kontrolünde işlenir olmasıdır. Uzun yıllar süren sektör tecrübemiz ve tüketicilerimizin beklentileri doğrultusunda yapmış olduğumuz çalışmalarda sürekli kendimizi yenilemeye ve lezzet açısından tercih edilir olma durumumuzu muhafaza etmeye gayret ederiz.
04

Teksüt ambalajının ve ürün çeşitliliğinin beğenilme sebebi nedir?

TEKSÜT ürün ambalajları, bulunduğu rafta her zaman dikkat çeken ve beğenilen olmuştur. Biz marka olarak, ürün üretim, lezzet ve güvenilirliği kadar ambalaj tasarımına da önem veririz. Beğenilme ve tercih edilir olma sebebimizi yaptığımız araştırmalar neticesinde tüm yaş gruplarına hitap etmemiz, özellikle misket, çubuk peynir gibi ürünlerimizin çocuklar tarafından büyük beğeni kazanması olarak görmekteyiz. Ambalaj canlılığımız ve ürünlerimizin şekli özellikle beğenilmektedir.
Yukarı