01

Kendimizi işimize adıyoruz.

Kendi öz sermayesiyle kurulup büyüyen ve son teknolojiyle donatılmış üretim tesisiyle, profesyonel yüzlerce çalışanıyla ve her yıl düzenli büyüyen ekonomisiyle bir dev haline gelen TEKSÜT; her zaman lezzetli, hijyenik ve doğal ürünler sunmak için kendini işine ve sektörüne adamaktadır.
02

Sektörün gelişmesini sağlıyoruz.

Yarım yüzyıldan fazla süredir sektörde olan, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi Türkiye’nin ve süt endüstrisinin gelişmesi için kullanan TEKSÜT, her zaman daha çok kişiye kendi kalitesini ulaştırmayı hedeflemektedir. Böylelikle hem sektörün hem de TEKSÜT kalitesinin gelişmesine katkı sağlamaktadır.
03

Memnuniyet odaklı çalışıyoruz.

Sütün toplandığı noktadan alışveriş poşetinize girene kadar ki tüm süreçte uluslararası kalite standartlarına uygun hareket eden TEKSÜT, bir diğer kalite kriteri olan müşteri beklentilerini de göz ardı etmeden hizmet sunmaktadır. İşte bu nedenle TEKSÜT; örnek gösterilen, müşteri odaklı bir firma olarak tanınmaktadır.
04

İhtiyaçlara cevap sunuyoruz.

TEKSÜT satın alma, kalite, lojistik, AR-GE, teknik, üretim, depolama ve sevkiyat işlemlerini uzman kadrosuyla yerine getirmektedir. Yaptığı ve yapmayı planladığı yeniliklerle hem sektör hem de tüketici tarafında ihtiyaçları karşılayan TEKSÜT, tüm hizmetlerinde kalite sunmayı amaç edinmektedir.
Yukarı