01

Teksüt’te “Kariyer Olanakları” nasıldır?

Dünyanın birçok ülkesine ve Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunan TEKSÜT; sektörde sahip olduğu kalite ve güven anlayışını; yenilikçi bakış açısı, sorumluluk bilinci ve motivasyonu yüksek, çalışkan personeli ile elde etmiştir. İşte bu doğrultuda gençlere ve yenilikçi fikirlere her zaman açık olan TEKSÜT hem çalışanlarının gelişimine hem de çalışanlarının verdiği destekle marka gelişimine katkı sağlamaktadır.
02

Teksüt “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” çalışmaları yapar mı?

TEKSÜT kurumsal sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verir. Doğduğumuz topraklarda ve ülke genelinde çeşitli kültür, sanat, sportif ve halka ilişkiler projelerini desteklemekten büyük mutluluk duyarız. Ayrıca çalışma arkadaşlarımızın ve tüketicimizin talepleri, ihtiyaçları ve sektörün gereksinimleri doğrultusunda sosyal hayatın birçok yerinde insan ve fayda odaklı projelerin her zaman destekçisi oluruz.
03

Teksüt‘te “Kadın Çalışan Oranı” nedir?

TEKSÜT’ te kadın çalışan oranı tüm personel mevcudunun %48 ‘dir. Marka olarak kadın istihdamına çok önem veriyoruz.
04

Teksüt ailesinde kaç kişi çalışır?

TEKSÜT her geçen gün gelişen büyük bir ailedir. Gönen fabrikamızda 460, İstanbul ve diğer bölgelerde satış – operasyon zincirinde 56 çalışanımız olmak üzere toplam 516 kişi bizimle birlikte çalışmaktadır.
05

Teksüt’te İş Güvenliği nasıl sağlanır?

Fabrikamızda 6331 İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile 4857 sayılı İş Kanunu gereğince uygulanması ve yürütülmesi gereken maddelerin takibi yapılmaktadır.
06

Fabrikamız OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemine sahiptir.

Fabrikamız 2017 yılı Ekim ayı içerisinde ÇSGB İş Teftiş Kurulu tarafından “Gıda İçecek ve Tütün İmalatı Yapan İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Programlı Teftişi” kapsamında denetlenmiş ve denetim başarı ile sonuçlanmıştır.
Yukarı